aktualności

o nas

Nasza firma powstała ponad dwadzieścia lat temu. W tym czasie jej siedziba kilkakrotnie ulegała zmianie. W 1995 r. piekarnia została przeniesiona do budynku usługowego przy ulicy Głównej 49. Po ośmiu latach działalności i nieustannego rozwoju powstała nowa piekarnia oraz cukiernia przy ulicy Szkolnej 84a. Założycielem firmy była Halina Englert współpracująca z synem - Krzysztofem, który w 2008 r. przejął firmę.

Nasza historia to jednak przede wszystkim okres działalności w której główny nacisk kładziemy na pielęgnowanie rodzinnej tradycji wypieku pieczywa. Stanowi to od zawsze nadrzędny cel naszej pracy, który jak uważamy w głównej mierze przyczynił się do jakości oferowanych przez nas usług. Nasze specjały nie powstałyby i nie byłyby tak dobre, gdyby nie wykwalifikowana załoga. Możemy poszczycić się profesjonalnym i doświadczonym personelem.

Oferowane przez nas wypieki i specjały są zawsze najwyższej jakości, sporządzone wedle tradycyjnych receptur i przepisów ulepszanych przez wiele lat. Stosujemy tradycyjne składniki do wyrobu naszych produktów co gwarantuje wyśmienity smak.